Červen 2008

OK 2B Gay - Tomboy

30. června 2008 v 12:30 | Dany |  The other
Tohle je video dobrý, ale jsou to....ehm,ehm...mno....Gayové
Je to dobrá písnička...

Twilight-videa

30. června 2008 v 12:28 | Dany |  Twilight

Skvělý obuv od značky Miu Miu

30. června 2008 v 12:23 | Dany |  Fashion
Módní značka Miu Miu věrně slouží svým zákazníkům už po mnoho let. Každoročně přichází s novými a novými kolekcemi, o které je obrovský zájem. Jako jedna z mála módních značek, Miu Miu se řídí výhradně tím, co si přejí zákazníci. Není proto divu, že je stále oblíbenější. Pojďte se podívat na nejnovější kolekci obuvi této značky, která je skutečnou pastvou pro oko. Za příznivé ceny si botky můžete pořídit také vy. Nezapomeňte, že vaše nákupy nejsou omezené pouze na Českou republiku. Nakupovat můžete na dovolené nebo přes internet.

Crocsy a baleríny v jednom

Kdo by neznal dva nejoblíbenější typy bot poslední doby - crocs a baleríny. Značka Miu Miu se zaměřila na kombinaci těchto obou designů, ze které vznikl skutečně mistrovský kousek v oblasti obuvnictví. Zatímco Crocsy jsou známé svou prodyšností, gumovým speciálním materiálem, designem a barevností, balerínky mají svůj skvělý tvar, po kterém touží každá moderní žena. Tyto botky mají všechno dohromady - prostě luxusní kousek. Pořídit si je můžete za 4000 korun.

Baleríny plné květů

Tento skvělý nápad vznikl spojením klasických černých balerín a květinového vzoru.
Botky si můžete pořídit za cenu 4500 korun a můžete se vsadit, že s nimi sklidíte obrovský úspěch. Libovat si bude nejen vaše nožka, ale také vaše sebevědomí. K dostání jsou také v béžovém provedení.

Netradiční podpatky

Také tyto boty jsou inspirovány květinovou módou. Jestliže vám připadá nápad plastických podpatků skvělý, pak máme stejný názor! Tyto boty si pořídíte za cenu pěti tisíc korun. Naleznete je na internetových stránkách www.net-a-porter.com . Že ještě váháte?

Další skvělé designy

Designéři značky Miu Miu prostě milují doplňky v podobě nejrůznějších barevných kamínků, řetízků a mašliček. Pokud chcete být skutečně trendy, neváhejte, a vyberte si ty své! Podívejte se na celou aktuální kolekci obuvi Miu Miu

Mumie 3 - fotky

21. června 2008 v 21:38 | Dany |  Mumie

Mumie 3 -info

21. června 2008 v 21:35 | Dany |  Mumie
Anglický server IMBD popisuje třetí díl mumie, celým názvem The Mummy: Tomb of Dragon Emperor (Mumie: Hrobka dračího císaře), takhle: "In the Far East, trouble-seeking father-and-son duo Rick (Fraser) and Alex O'Connell (Ford) unearth the mummy of the first Emperor of Qin (Li) -- a shape-shifting entity who was cursed by a wizard (Yeoh) centuries ago."
V překladu to zmanená něco jako: " V Dalekém Východě, zábavu hledající otec-a-syn duo Rick a Alex O´Connell vytáhnou (objeví) mumii prvního císaře Qina---přetvařující se bytost (dost nepřesné, ale skuzte si přeložit shape-shifting entity), která byla prokletá kouzelníkem před mnoha stoletími."

Hráli


Mumii, která se bude jmenovat Emperor Han bude hrát Jet Li
Evelyn O´Connellovou už nebude hrát Rachel Weisz, ale jakási Maria Bello(Rachel byla o sto procent lepší,škoda, že ji bude hrát nějaká Maria:o(
Ricka O´Conella bude dál hrát Brendan Fraser
jeho syna Alexe O´Conella hraje Luke Ford(je to jiný herec,než-li hrál ve dvojce)
Jonathana Carnahana hraje pořád John Hannah
A kdy to vyjde? V USA je plánované datum 1.8.2008, takže ještě rok si počkáme....JInak ve Španělsku je to taky 1.8.2008, ale ve Francii až 13.8.2008.

Mumie 3

21. června 2008 v 21:31 | Dany |  Mumie
Tak jsme se konečně, v zákrytu za Indym, dočkali traileru na třetí Mumii. A vypadá to, že Rob Cohen (od vynikajícího Rychle a zběsile až k rozpačitému Stealthu) měl hned první den natáčení přítele na telefonu. Stephen Sommers mu našeptal všechny zásady béčkových áček a tak má Mumie SPOUSTU průměrných triků, rozmáchlých pohledů na krajinu a hlášek, které Fraserovi kapou od úst stejně svižně jako v prvních dvou dílech. Zdánlivě se nic nezměnilo, i třetí Mumie bude působivý akční brak, tentokrát spíš jedním krokem na Van Helsingově území - nezajímá nás, že nebudeme mít vizuál jako Transformeři, trumfneme plecháče množstvím atrakcí. A že jich je tu vskutku nepočítaně - sněžný muž, mírně zkamenělý Jet Li, jeho terakotoví válečníci nebo naštvaný drak. A to nám určitě Cohen ještě něco schovává, až se zhasne v sále a promítačky nebudou stíhat ten koktejl zběsilých střihů a teplých barviček sázet na plátno. Největší průšvih zatím nevidím ve vzhledu či obsahu, ale spíš v nulovém charismatu nových postav. Zatímco Fraser a Hannah skočili do starých škatulek bez váhání, Maria Bello je nepřirozeně ztuhlá (akcent dělá hodně) a syn Ricka a Evey má charisma kanadského dřevorubce po obrně. Přesto čtyři hvězdičky s velkým přehledem, protože z tohohle cítím máslový odér popcornu na míle daleko. Jen aby v další ukázce nechali Jeta někomu nakopat zadek.

Mumie 3-Hrobka dračího císaře

21. června 2008 v 21:29 | Dany |  Mumie

Informace o filmu

Vzpomínáte ještě na první zprávy, kdy se o třetí Mumii uvažovalo jako o direct-to-video filmu? Jistě, každý člověk se zdravým rozumem už tehdá tušil, že tak velkou příležitost jak trhnout nějaký ten dolar navíc si producentni nenechají ujít. Netrvalo tedy dlouho a ve hře už byl jak Brendan Fraser, tak Rachel Weisz, které se ale třetí pouštní dobrodružství asi nehodilo do krámu. Na postu Evelyn O'Connell jí proto vystřídá neméně půvabná Maria Bello. Je jasné, že s takovým obsazením už jinam než do kina nemůžete, zvlášť když se k záporákům přídá Jet Li a Michelle Yeoh. A aby toho nebylo málo, na rodinné dobrodružství se připojí i O'Connel mladší. Ten z malého caparta vyrostl v muže, který je kdykoliv ochoten převzít otcovy otěže a sérii táhnout na vlastní pěst. Ano, zadní vrátka zůstávají klasicky otevřená a bude záležet hlavně na Fraserovi, jestli jimi do dalšího dílu s nováčkem Lukem Fordem projde také. Role maminy se zdá být nahraditelná. Nedá se bohužel říct, že by byl Cohen magnet na peníze, s přesunem Mumie na východ a obsazením Jeta Li do role hlavního záporáka (už se nemůžu dočkat, až kolem sebe bude kopat s cáry obvazu přes hlavu) ale série dostává nový potenciál, který by direct-to-video nemusel znamenat ani pro případnou čtyřku. Mumie se osvědčily jako pohodová zábava a sledovat čarodějnici Michelle Yeoh, prokletou mumii Jeta Li a O'Connelovic famílii, jak je nahání, to zní prostě bezva. Co já vím, třeba právě tohle bude odpovídat Cohenově krevní skupině.

Mumie-videa

21. června 2008 v 21:25 | Dany |  Mumie
The Mummy Trailer- (Mumie)
The Mummy
THE MUMMY/MUMMY RETURNS
The Mummy Returns(Mumie se vrací)
Hanging by a moment The Mummy Returns
The mummy 3(Mumie 3)

Obsazení

21. června 2008 v 21:05 | Dany |  Mumie
Obsazení:
Brendan Fraser ... Rick O Connell
Rachel Weisz ... Evelyn Evie O Connell/Nefertiri
John Hannah ... Jonathan Carnahan
Arnold Vosloo I... mhotep
Oded Fehr ... Ardeth Bey
Patricia Velazquezová ... Anck-su-namun
Freddie Boath ... Alex O Connell
Alun Armstrong ... Kurátor
Dwayne Johnson ... Škorpionový král
Adewale Akinnuoye-Agbaje ... Lock-Nah
Shaun Parkes ... Izzy
Bruce Byron ... Red
Joe Dixon ... Jacques
Tom Fisher ... Spivey
Aharon Ipalé ... The Pharaoh
Quill Roberts ... Shafek

O mumii

21. června 2008 v 20:59 | Dany |  Mumie
Mumie (The Mummy) (USA 1999, 121 min., širokoúhlý)
Velmi úspěšný dobrodružný horor je zdařilou variací na filmy s Indiana Jonesem. Hrdiny jsou dobrodruh Rick, egyptoložka Evelyn a její výstřední bratr Jonathan, kteří se v roce 1923 vydávají odhalit 3000 let staré záhady, skryté kdesi v egyptské poušti. Cestu za tajemstvím zmizelého města, pokladem faraónů a Knihou mrtvých jim zkomplikují nejen tajemní pouštní jezdci v černém, ale hlavně znovuvzkříšená mumie... V hlavních rolích Brendan Fraser (Rockeři, Král džungle), Rachel Weiszová a John Hannah (Čtyři svatby a jeden pohřeb), scénáristou a režisérem je Stephen Sommers (Chobotnice).

Mumie se vrací (The Mummy Returns) (USA 2001, 124 min., širokoúhlý)
Volné pokračování úspěšné hororové komedie natočil opět scénárista a režisér Stephen Sommers. Od prvního velkého dobrodružství Ricka a Evelyn uplynulo deset let. Spokojený život této (nyní už manželské) dvojice a jejich synka znovu naruší tisíce let staré nebezpečí. Ostatky démonického velekněze Imhotepa, které byly převezeny do londýnského muzea, se totiž opět probouzejí k životu... Ve filmu si znovu zahráli Brendan Fraser, Rachel Weiszová, John Hannah a Arnold Vosloo, více prostoru oproti "jedničce" zde dostala úspěšná modelka a nyní i herečka Patricia Velazquezová.


Arnold Vosloo-fotky

21. června 2008 v 20:54 | Dany |  Mumie

Brendan Fraser-fotky

21. června 2008 v 20:42 | Dany |  Mumie

Rachel Weisz-fotky

21. června 2008 v 20:37
Rachel Weisz-Evelyn(Eve)

Rachel Weisz-životopis

21. června 2008 v 20:19 | Dany |  Mumie
Rachel Weisz-Evelyn

Rachel Weisz

Herečka

Datum narození: 07.03.1971 Místo narození: Londýn, Anglie Znamení: Ryby
Pochází z rodiny rakouských a maďarských židovských uprchlíků. Je dcerou maďarského vynálezce a rakouské psychoterapeutky. Už od středoškolských studií pracovala jako modelka. Během studií angličtiny na Cambridge University založila s dalšími spolužáky z univerzity divadelní soubor Talking Tonques, který uvedl hru Neville Southalla Washbag (v režii přítele studenta Davida Farra, nyní uměleckého ředitele divadla The Gate Theatre) na Edinburghském festivalu, kde získala ocenění The Gurdian Student Drama Award.

To způsobilo, že kvůli profesionální herecké kariéře přesídlila do Londýna, kde vedle divadla začala účinkovat v TV filmech; např. s Ewanem McGregorem vytvořila ústřední dvojici v kontroverzním přepisu Stendhalova románu Červený a černý. Vystoupila nejprve na jevišti Donmar Theatre a poté v londýnském West Endu v obnovené premiéře komedie Noëla Cowarda Láska mezi umělci a za svůj výkon obdržela Cenu londýnských divadelních kritiků 1994 jako "nejslibnější nový objev".

Ve filmu na sebe poprvé výrazně upozornila úlohou newyorské šperkařky Mirandy Foxové, jedné z hostů na toskánské venkovské usedlosti, v komorním psychologickém dramatu Svůdná krása (r. B. Bertolucci). Od pol. 90. let se prosadila v Hollywoodu, kde se uvedla hlavní ženskou rolí doktorky Sinclairové v akčním snímku Řetězová reakce (r. A. Davis).

Zdařile se zhostila ústřední postavy němé služky Amy Fosterové, o jejímž tragickém milostném vztahu ke ztroskotavšímu ruskému námořníkovi (Vincent Perez) vypráví melodrama z viktorianské Anglie podle povídky Josepha Conrada Zrozeni z moře (r. B. Kidronová).

Do minulosti je také situován, ale v zábavnějším žánru, dobrodružný horor Mumie (r. S. Sommers), v němž ztělesnila zmatkářskou knihovnici káhirského muzea a nadšenou egyptoložku Evelyn Camanahovou, která se svým bonvivánským bratrem (John Hannah) a s jedním dobrodruhem (Brendan Fraser) svede vítězný souboj se zkázonosnou staroegyptskou mumií.

Za vedlejší roli nevěrné manželky Grety v epickém příběhu tří generací evropské židovské rodiny Sluneční jas (r. I. Szabó) byla nominována na kanadskou výroční cenu Genie.

V roce 2005 si zahrála policistku Angelu Dodsonovou ve sci-fi thrilleru Constantine, kde spolu s exorcistou Johnem Constantinem (Keanu Reeves) řeší záhadnou sebevraždu jejího dvojčete Isabely a odvrátí hrozbu ovládnutí lidstva satanovým synem Mammonem.

Brendan Fraser-Životopis

21. června 2008 v 20:13 | Dany |  Mumie
Brendan Fraser-Rick O´Connel

Brendan Fraser

Herec

Datum narození: 03.12.1968 Místo narození: Indianapolis, Indiana, USA Znamení: Střelec
Vyrůstal v Nizozemsku, Švýcarsku a Kanadě jako syn kanadského pracovníka turistické kanceláře. Navštěvoval přípravnou školu Upper Canada College v Torontu a pak vystudoval herectví v Actors' Conservatory a na Cornish College of the Arts v Seattlu, kde také začínal na jevišti Intiman Theater. Stal se členem divadelního souboru Loughing Horse Summer Theatre v Ellensburgu (stát Washington).

Během tohoto jevištního působení účinkoval ve dvaceti hrách, např. v Beckettově Čekání na Godota a Shakespearově Romeovi a Julii. O svoji první film. roli soupeřil v konkurzu s dalšími stopětadvaceti kandidáty, ale nakonec právě jemu svěřil režisér Les Mayfield titulní postavu pračlověka Linka ve své komediální fantazii Pračlověk z Encina.

Obdobný typ exotické bytosti, která musí čelit nástrahám moderní civilizace, vytvořil v bláznivé komedii Král džungle (r. S. Weisman), kde ztělesnil tarzanovského mladíka George, který se po dvaceti letech, kdy byl vychováván gorilím samcem uprostřed africké džungle, sblíží se sympatickou cestovatelkou (Leslie Mannová). Hvězdu z něho udělala postava dobrodruha Ricka O'Connella v dobrodružném hororu Mumie (r. S. Sommers).

Předvedl však i herecky náročnější kreace: židovský chlapec David Greene, který se musí obhájit před spolužáky z nařčení z podvodu, v dramatu Školní pouta (r. R. Mandel); snílek Fletcher v romantické komedii Dívka snů (r. J. F. Robinson); zahradník Clay v oceněném dramatu Bohové a zrůdy (r. B. Condon).

Jako host účinkoval v animovaných seriálech Duckman, The Simpsons (Simpsonovi - ČTV), King of the Hill (Tatík Hill a spol. - ČTV) a v kriminální antologii Fallen Angels (Padlí andělé - ČTV). Od 1998 je B. F. ženatý s Afton Smithovou

Arnold Vosloo-životopis

21. června 2008 v 20:11 | Dany |  Mumie
Arnold Vosloo-Imhotep
Arnold Vosloo se narodil 16.června roku 1962 v Pretorii v Jižní Africe. Stejně jako rodiče se stal hercem. Má jednu sestru. Jmenuje se Nada. Arnold se rychle prosadil jako divadelní herec v Jižní Africe, kde vyhrál několik ocenění.(např.za hry "Don Juan" nebo "Song trilogy"). Hrál i několik hlavních rolí například ve filmech "Savages" a "Hamlet".
V USA se objevil v divadelní hře "Born in the R.S.A" v Chicagos Nortlight Theatre. Hrál také s Al Pacinem a Sharyl
Lee v "Salomě". Na televizních obrazovkách se poprvé objevil ve filmech American Gothic, Nash Bridges, Charmed nebo Alias.
Jeho nejznámějšími rolemi však jsou oživlá mumie Imothem ve
filmech Mumie(1990) a Mumie se vrací(2001). Také se proslavil jako hlavní hrdina Saul Myers ve videohře Boiling
point.
V roce 1988 se stal Americkým občanem a oženil se s Nancy Mulford, ale po třech letech se rozvedli. Roku 1998 se podruhé oženil a tentokrát s Silvíí Ahy, mexicko-americkou
ředitelkou marketingu.

O filmu ,,Mume"

21. června 2008 v 20:09 | Dany |  Mumie
Dobrodružství z prostředí 20. let minulého století, které se prolíná s tajemnými silami starověkého Egypta.

Mumie se vrací...

21. června 2008 v 20:06 | Dany |  Mumie
Píše se rok 1935 a manželé Rick a Evelyn O´Connellyovi se vydali znovu do Egypta. Provází je tentokrát i jejich osmiletý syn Alex, který, jak konstatoval jeden z rodičů, je chytřejší než maminka a statečnější než otec. Podnětem k výpravě se stal Evelynin podivný sen, který se jí zdál právě v noci, kdy podle starého kalendáře začal rok škorpiona. Výprava je mimořádně úspěšná, protože nadšená egyptoložka se v podzemních prostorách někdejšího chrámu pohybuje s jistotou, jakoby tu nebyla poprvé. A tak se jim téměř bez problémů podaří nalézt vzácný zlatý náramek boha Anubia, jemuž před více než 3000 lety př. K. zaprodal svoji duši, výměnou za záchranu života, král Škorpion, vůdce válečníků, kteří padli v boji s Anubiovým vojskem do posledního muže. Svůj vzácný nález dopravili do svého honosného domu v Londýně, ale záhy jsou zde přepadeni nevítanými hosty, kteří ví, jakou zázračnou a nevídanou moc jejich nález má. V první chvíli náramek zachrání malý Alex a právě on se záhy stane rukojmím těch, co neváhají znovu oživit mumii egyptského velekněze Imhotepa a riskovat i zánik celé civilizace. Rick, Evelyn i její bonvivánský bratr Jonathan se neprodleně vydávají na cestu za záchranou malého Alexe a na jejich straně stojí i strážce Města mrtvých Ardeth Bay se svými muži.
Příběh se odehrává deset let poté, co se podařilo porazit Imhotepa. Mezitím se Rick a Evelyn vzali a počali spolu syna Alexe. Jako rodina cestují po památkách a nedá se říci, že by se s nimi někdo nudil. Alex se samozřejmě snaží své rodiče ve všem napodobovat a to se mu v tomto příběhu bude skutečně hodit.
Přesnější popis
Tento díl se opět točí okolo Imhotepa a Anck-Su-Namun. Když se oboum podaří vstát z mrtvých a naberou veškerou sílu, chtějí ovládnout celý svět. Musí se ale dostat k jednomu místu - pyramidě. K tomu potřebují zvláštní náramek, který jediný zná cestu na ono místo. Tento náramek vlastnil v minulosti Král Škorpión a stal se neporazitelným bojovníkem. Nyní se Imhotep snaží Krále Škorpióna probudit. Náramek si však schodou okolností nasadí Alex a vše se rozjíždí ve velkém. Nejenže začíná mít Alex pomyslné vize, které ho vtáhnou do děje cesty k pyramidě, ale také se musí dostat na vrch pyramidy před rozedněním. Pokud tak neučiní, náramek ho zabije. To ale nikdo předem netuší. Při napadení Evelyn, kdy se Mella (Anck-Su-Namun) pokusí náramek ukrást je Alex později unesen. Začíná tedy boj nejen o život samotného Alexe, ale i o záchranu světa. Aby toho nebylo málo, Evelyn má zvláštní živé sny z minulosti. Později zjistí, že se jedná o její minulý život, kdy byla dcerou (Nefertiri) faraona a Anck-Su-Namon byla její nevlastní matka. Evelyn měla nejen hlídat náramek, aby se nedostal do špatných rukou, ale viděla i smrt svého otce. Toto vědomí v závěru využije v boji proti své nevlastní matce, kterou měla v minulém životě. Když všichni díky pomoci jednoho starého přítetele Ricka letí vzducholodí na záchranu Alexe, samotný Rick se dozvídá, že je Vyvolený. Jedině on může porazit Krále Škorpiona. Příběh vyvrcholí bojem nejen proti Imhotepovi a Anck-Su-Namon, ale i nebezpečnému Králi Škorpionovi. Nakonec všichni vše zvládnou a vše jako vždy dopadne dobře. Zlí jsou poraženi a svět spasen...

Kirsten Stewart - Bella Swan

16. června 2008 v 21:11 | Dany |  Twilight

Kristen Stewart

herečka

Datum narození:09.04.1990 Místo narození:Colorado, USA Znamení:Beran

Robert Pattinson - Edward

16. června 2008 v 21:08 | Dany |  Twilight
Robert Pattinson